DLACZEGO MY


Mamy wieloletnie doświadczenie – jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów. Łączymy kreatywność, sztukę aranżacji wnętrz i architektury z profesjonalną obsługą projektową. Projekty, które tworzymy są za każdym razem indywidualne, niepowtarzalne, dopasowane w całości do potrzeb, wytycznych i oczekiwań estetycznych, czasowych i finansowych naszych klientów.

 

W skład naszego zespołu wchodzą tylko osoby wysoko wykwalifikowane z doskonałą znajomością branży. Posiadamy dużą wiedze materiałową i techniczną, a nasze wieloletnie doświadczenie i wykształcenie pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych na budowie. Bierzemy udział w szkoleniach branżowych, które nam pozwalają być na bieżąco z nowościami rynkowymi i podążać za najnowszymi trendami w design’ie. Dysponujemy dużym zapleczem branżystów, dostawców, wykonawców i podwykonawców.

 

Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu wnętrz biur, restauracji, sklepów, hoteli, grup producenckich, przychodni i gabinetów lekarskich oraz domów i apartamentów dla klientów indywidualnych. Przygotowujemy projekty domów indywidualnych, elewacji biurowców, hal produkcyjnych, domów letniskowych, małej architektury oraz zagospodarowania przestrzennego. Mamy doświadczenie w koordynacji inwestycji dla naszych projektów. Współpracujemy z Developerami przy projektach zamiennych.

 

Mamy doświadczenie przy realizacji projektów / inwestycji, które uzyskały dotacje z UE.