O NAS

Studio Kwadrat istnieje od 20 lat, w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów – zarówno dużych inwestycji dla firm, jak i projektów domów dla wymagających inwestorów indywidualnych. Zaufało nam tak wielu klientów, gdyż zawsze staramy się sprostać najwyższym wymaganiom, gwarantując kompleksową i profesjonalną obsługę.

Łączymy artyzm i znajomość najnowszych trendów z twardymi kompetencjami architektonicznymi – zatrudniamy tylko dyplomowanych architektów, którzy są na bieżąco z nowościami dzięki temu, że regularnie biorą udział w szkoleniach, wystawach, imprezach targowych i innych wydarzeniach branżowych w Polsce i we Włoszech – światowej stolicy wzornictwa.
Dbamy o ciągły osobisty rozwój, bo architektura wnętrz to nasza miłość, życiowa pasja. Piękno, unikalny styl, komfort to materia, w której tworzymy, a każdy kolejny zrealizowany projekt i każdy zadowolony klient są źródłem ogromnej satysfakcji.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej oraz projektowania architektonicznego. Wykształcenie architektoniczne pozwala nam zapewnić naszym klientom dodatkowo wiedzę na temat budownictwa, konstrukcji i prawa budowlanego.

Obdarzyli nas zaufaniem tacy klienci jak: Wirtualna Polska S.A., Ecco, RWE Stoen, Elbud Warszawa, Konsmetal S.A., OBOP Sp. z o.o., Polpak, RO.SA-HALE, Sklepy dziecięce z ubraniami Firmy Mayoral, Sieć Restauracji Olimp, Grupy producenckie Sadex, Goźlin-Sad, Grupa Rylex, Timex S.A., Sorter, Travel Projekt, …i wielu, wielu innych!

Projekty prezentowane w dziale Realizacje, to mała próbka naszych prac wykonanych w ostatnim czasie – dobranych tak, żeby pokazać spektrum naszych możliwości i przekonać Państwa do naszego bezkompromisowego profesjonalizmu.

Wszystkie projekty są prezentowane za zgodą klientów. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić całkowitą prywatność i tajemnicę opracowywanego projektu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

W portfolio udanych przedsięwzięć mamy także stworzenie marki samochodów turystycznych (tzw. „kamperów”) Globe-Traveller, która wzornictwem i jakością wykonania szybko zdobyła uznanie na wymagającym niemieckim rynku. Po tym sukcesie rynkowym nasz Globe-Traveller dołączył do Grupy Kapitałowej Zasada S.A.